11 Ağustos 2013 Pazar

Kısa kısa


Herkesin geçmiş bayramını kutlarım. Umarım iyi dinlenebilmişsinizdir ...
Bu sene az iznim olduğu için bayram öncesi 3 günü alıp 9 günlük bir tatil yaptım. Herkesin aksine tatilde kalabalıktan uzak kalıp evimde oturmayı ve dinlenmeyi tercih ettim.
İzmir sıcaktı ama ev serin. Biraz bahçemle ilgilendim, biraz gezdim. Az da puzzle' lımı tamamlamaya çalıştım.Tatil öncesi kuaföre gidip kendime hediye verdim. Cilt bakımı, saç kesimi, balyaj ve hayatımda ilk kez manikür yaptırdım ve de memnun kaldım :)
Tabi ki de indirimlerden yararlanıldı ve alışveriş yapıldı. Biraz pişmanım ama aldıklarımı giydikçe bu duygunun azalacağına eminim.


Her bankacıların makus kaderi olarak izin ve bayram dönüşü tüm dinlendiğimiz günler burnumuzdan gelecek. Sanki aylardır bankalar kapalı ve hiiiiç interaktif bankacılık kanalları yokmuş gibi iş gelecek, canımız çıkacak anlayacağınız.
Neyse kaderde var deyip, gözlerimizi kapatıp vazifemizi yaparız.


Ben denize giremedim ama İzmir Doğal Yaşam Parkı' nın gözdesi İzmir sonunda havuzun keyfini sürmeye başladı. Önceleri biraz korkmuş ama bakıcıları onun yemekle kandırıp havuza sokmayı başarmışlar.


Bir de üzücü haber var İzmir Doğal Yaşam Parkı' ndan, Efe' mizi kaybettik. Zürafamız Efe 24 yaşında yaşlılık sebebiyle vefat etti. Herkesin başı sağolsun ...


Son olarak herkese mutlu ve yorucu olmayan bir hafta diliyorum.

Not : Project Noah' dan beni takip ederseniz, şehirde bile hala doğal yaşamla sarılı olduğumuzu görebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder